czwartek, 17 marca 2016

URODZINY< URODZINY............

Dziś jest moje Święto, to nic ,że przybyło lat moja Przyjaciółka mówi ,że nie starsze, ale bardziej doświadczone, więc trzymam się tego i życzę sobie oby kolejne lata były tak piękne, rodzinne jak te które już mam poza sobą. Dziękuję wszystkim spotkanym osobom na drodze po której  przyszło mi iść, za rady, wsparcie, spotkania i słowa...........Rodzinie za miłość, Przyjaciołom za to że Ich mam, a Wam za możliwość Poznania Was w świecie blogowym, a co niektórych nawet i realu Dorotka jest tego przykładem..........


Przyjechała wraz z M na tej wielkiej maszynie...........


Wiosna już stoi u naszych drzwi- wpuszczać?
Pozdrawiam ciepło Anulka

6 komentarzy:

 1. Zycze Ci Kochana,aby Ci sie spelnilo wszystko czego tylko zapragniesz !!! :) I Pieknej Wiosny Zycze :)) Buuuziaki :))

  OdpowiedzUsuń
 2. Spełnienia marzeń i wszystkiego najlepszego.
  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Aniu, ale się zdziwiłam jak zobaczyłam siebie! Jest mi bardzo miło. Ale to Twoje święto i dlatego życzymy Ci Kochana samych pięknych dni, dużo uśmiechu, dużo słońca, wielu ciekawych pomysłów i aby spełniły się Twoje marzenia. A sobie życzę, abyśmy się jeszcze nie raz spotkały, może tym razem u nas :)
  Buziaki, Dorota i męska ferajna :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Kochana wpadłam dopiero dzisiaj ale lepiej późno niż wcale. Samych pięknych chwil,spełnienia marzeń i wszystko co najlepsze życzę.

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuję za przemiłe życzenia, nie miałam dostępu do komputera więc stąd takie mam tyły....pozdrawiam Anulka

  OdpowiedzUsuń